Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Ruměnice pospolná - "ploštice"

Zdravím, tak mě napadlo, nedala by se ruměnice doma chovat a množit pro krmné účely, tak jako švábi a cvrčci? Pokud ano, tak prosím o nějaké informace o době vývoje, případné potravě (lípy jako bonsaje bohůžel nepěstuju). Děkuji za info

přesně tak i když nejsem dospělá tak si chci domů pořídit pár ruměnic a chovat je ve skupině ale právě nevím jak bych to měla udělat :-):-):-):-) ale myslím že je to možné protože kámoška je normálně chová a taky se jí rozmnožují :)) takže by to neměl být problém ...