Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Recepty - hmyz

Zdravím, někde na tomto webu jsem se dočetl že někteří z vás ochutnávali moučné červy, cvrčky snad i šváby a já bych to také rád zkusil ale jak na to? Nějaký recept jak udělat cvrčka nebo červa? Nebo i nějaký další hmyz? Předem děkuji za odpovědi.;-):-D

já delám červíky na pánvi, necham je vyprazdnit a poté je zasypu kari korením, aby se ho napapali, ideálně 20 hodin a osmazím na trošce oleje, cvrčky delám tak, ze je dam do mrazaku zmrazit, usmazim pár minut do krupava ve fritaku, v misce posypu červenou paprikou a solí a švábi hodím taky do fritáku a rozprsknou se jako popcorn a hezky krupou:D