Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chov - Ještěrka obecná, Lacerta agilis

Zdravím, tak mě napadlo, když nám po zahradě proběhla ještěrka co je chovat ve venkovní voliéře?:-D Hledal jsem o nich na internetu, ale rád bych se zeptal i tady.:-) Má s nimi někdo nějaké zkušenosti? Je to chránění druh! Co musím udělat proto aby jsem je mohl chovat doma? Jak by měla vypadat venkovní voliéra? Nějaká miska s vodou? Kolik cm vody? Jaký by byl vhodný substrát? Jak zajistit teplotu? Jak by měla být voliéra velká pro dva jedince? Ocením vše potřebné kolem jejich chovu.:)) Předem děkuji za každou odpověď. ;-)

:-)takže musíš je mít v terárium:-).... a mít v něm plné vybavení např.světlo,mističku asi 2 cm velká pro vodu a aby to terárko mělo nějakou zed jako my jeden ten dřevěný kámen no my máme 2 jeden pod světlem(aby se mohla vyhřívat) a druhý dřevěný kámen na něm mám umělé kytky a pod ten kámen (nebo nahoře) spí. a ještě to terárko máme velké a dlouhé. takže doufám že sem ti pomohl tak se zatím měj ahoj.:puff:

takže musíš je mít v terárium.... a mít v něm plné vybavení např.světlo,mističku asi 2 cm velká pro vodu a aby to terárko mělo nějakou zed jako my jeden ten dřevěný kámen no my máme 2 jeden pod světlem(aby se mohla vyhřívat) a druhý dřevěný kámen na něm mám umělé kytky a pod ten kámen (nebo nahoře) spí. a ještě to terárko máme velké a dlouhé.

Tomu říkám "z gruntu rada"...::)

doufám že sem ti pomohl

No, nevím...

P.S.: Co je to "dřevěný kámen"?