Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem žáby

Dobrý den,
tento týden si chci koupit jednu krásnou žabičku. Koukal jsem na entu,ale nevím prostě kde nalézt něco o chvatelství žab. Nevím totiž prakticky nic. Díky za odpověď

No jestli o nich nevíš zhola nic, tak to je asi příliš uspěchaný termín, tento týden. Přidej ještě tak alespoň čtvrt roku na získání alespoň základních informací a založení a připravení terária.

Martin