Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak starý???

Na Vánoce dostanu krajtu královskou a nevím,jak starého hada si mam vzít....:-/Radši bych si vzala nejakého staršího...asi 3 roky nebo tak nějak...nebude moc velký pro začátečíka,jako jsem já??

Ahoj. Neviem či sú vianoce zrovna vhodná doba... Byť tebou, tak by som chcel len povolenie na hada a peniaze naň a počkal by som si na nejaký odchov do leta.
Ja som si prvú regiusku kúpil tiež na zimu a po 4 mesiacoch čo nežrala a začala strácať hmotnosť som ju rozkrmoval. Totiž aspoň moje regiusky pravidelne cez zimu nežerú.
Inak určite by som volil hada z odchovu a nie od prekupníkov.

Byť tebou, tak by som chcel len povolenie na hada

Od rodiny, nebo od úřadů? ::)

Jinak s tím nákupem na zimu bych to tak jednoznačně nezavrhoval. Já koupil svojí regiusku před nedávnem a na nedostatek jejího apetitu si zatím nemohu stěžovat :-). Ono to bude asi hodně individuální.