Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 12.9 tera burza Ládví

12.9 což je za pár dní se bude konat tera burza v Ládví.
Tak by mě zajímalo myslím že i ostatní co na burze budete nabízet.
Tak piště...
Změna kategorie, původně: Pochlubte se
téma o burze překvapivě patří do sekce "Burzy a výstavy". Zkuste na to příště myslet. (Kurt)

To je těžký...Smíchov je takovej sympatickej, tradiční...zato ale menší a narvanější...Ládví má větší prostory, víc stolů a víc návštěvníků - takže je stejně narváno k prasknutí. A teď si vyber:-) Já jedu do Ládví, mám to v plánu vlakem, ale kdyby se okolnosti/spolucestující sešly, i Megana bych oprášil:-) (a posléze se Birellem napájel). S parkováním nevím ani u jednoho jak to je, ještě jsem se autem nezúčastnil...ale vím, že legální, neobsazené parkovací místo v Praze je jak ta oáza co ji vidí člověk co se ztratil v poušti - haluzinace:-D
EDIT: jsem úplně zapomněl, nějaký hondurensisky s sebou přivezu, obsolety, ciliáty...

Tak je po burze a já se ptám.. :-D
Co jste si z burzy přivezli? Já osobně jen to co jsem měl dohodnuté 1.0 Boaedon fuliginosus, tři dospělé a. iredalei a 4 a. reticulaty. Měl jsem dohodnuté i vulpiny, ale dohodli jsme se na převzetí později... Pak nějaké ty věci do terárka, potravu a další..

V Hammu byl jiný výběr...Terrapene carolina triunguis, Geoemyda spengleri (NZ i dospělci), Geoemyda japonica, Trachemys terrapen, snad jediná Chelodina (druh netuším), Emys orbicularis (NZ i odrostlíci), Ch.picta dorsalis i belli, Trachemys scripta elegans (z odchovu), Sternotherus odoratus, minor, Clemmys guttata, Pyxis arachnoides, G.radiata, gigantea, Malaclemys terrapin, Indotestudo elongata, forsteni, Cuora flavomarginata, všudypřítomné Rhinoclemmysky (pulcherrima, incisa), Manouria emys (NZ), pár carbonárek, snad jediná sulcata, z Testud hermanni a graeca.