Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmodrale oci

ahoj.pred dvouma mesici jsem dostal koralovku kalifornskou.po umisteni doma ji zmodrali oci coz se po trech dnech spravilo.bohuzel se to vratilo a je takova necinna.ale zere pekne.cim to?diky za odpoved

Dobrý den.

po umisteni doma ji zmodrali oci coz se po trech dnech spravilo

Pár dní na to se svlékla, není liž pravda? To samé očekávejte opět. Je to proces zakalení před svlekem. Zakalení je proces, kdy se stará kůže odděluje od nové lymfou. Had "zšediví", oči zmodrají. Po pár dnech se odkalí (šedá barva, modré oči se vracejí do "normálu")Pár dní na to se svlékne.

[8024837]

Premku, obdivuji Tvou trpelivost. Jde videt, ze jsi spravny clovek na spravnem miste:)
Ja uz mel rozepsany prispevek o tom, jak je zmodrani oci prvnim naznakem nemoci a do tydne dochazi k umrti a at si autor dotazu nastuduje onemocneni jmenem EKDYSE:)
Nicmene i mne to nakonec prislo pomerne brutalni...

ten můj had měl teď nedávno ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy, ekdysy, neekdysy....

... a pak se poblil :-P

Nevím, jestli na správném místě a už vůbec si nejsem jist, jestli ten správný. :-D Každopádně naprosto chápu a občas mám tendenci napsat cosi podobného. Ale pak si vzpomenu na Vencu Havlů s jeho "Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí"..... Samozřejmě sranda. Leckdy ale opravdu není síla cokoli z toho pořád stejného kolotoče dotazů řešit. To asi u každého. Každopádně tenhle server má ve jménu poradna. To, že lenora v poslední době zaplavuje svět a samostudium pomalu bude jen slovo bez významu, s tím asi nic nesvedem. Přirozený vývoj.
P.S. Arutha - sakra, to je jak objev penicilinu. Díky za osvícení. Hned jsem zajel koupit postřikovač a rosím těch mých 7 nemocných hadů. :-D
p.p.s. Docela mě tohle o.t. vlákno pobavilo. :-)