Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán od p.Ř

Dobrý den,
ráda bych se zeptala,zda máte někdo leguána od p.R www.zelenyleguan.cz
Pokud ano,mohli byste se podělit o své zkušenosti s tímto "chovatelem?"
Leguána jsme si pořídili a bohužel až teď narazili na pár negativních recenzí.
Naivně věřím a doufám,že nás někdo kladným komentářem vyvede z omylu.
Předem Vám děkujeme za odpověď.
Upravene meno na zaklade GDPR ziadosti. (los)

Moc děkuji za komentář,to jsme rádi.Trošku jsme se lekli,když jsme zjistili,že se nejspíš nejedná o žádného chovatele,ale o obyčejného dovozce.Také jsme se dočetli,že téměř všechna mláďata byla zaplísněna a do měsíce uhynula.Na svých stránkách měl pán samé kladné recenze,bohužel nám ale nedal slíbený klíč,aby jsme mohli s nějakou přispět.Došli jsme tedy k závěru,že si je snad pan Ř. píše sám.Má více stránek s různými zvířaty a na některých se opakují jména i zmíněné recenze.Byli jsme až tak důvěřivý,že jsme si po shlédnutí jeho webu více nezjišťovali a pro legouše si zajeli.Malej se má zatím ke světu,tak snad to tak i nadále zůstane.Jen jsme si chtěli ověřit fakta a vyměnit si názory s více lidmi..
Upravene meno na zaklade GDPR ziadosti. (fleg)

zmíněného pána jsem si stejně jako vy vybíral podle jeho webových stránek a na základě své neznalosti si u něj legoše pořídil za řekl bych o trošku vyšší cenu než kdekoliv jinde. Ale jak jsem již psal legoše mám doma 3 roky a krom toho odčervení a menšího zranění v posledních měsících na kterém nemá v žádném případě pan Ř. vliv tak jsem nic řešit nemusel. Legoš je moje první terarijní zvíře, takže jsem musel na začátku hodně věcí přehodnotit a pochopit tím správným směrem, aby se měl lego co nejlépe. Jako nejdůležitější bych viděl správné poskytnutí chovných podmínek, když legovi poskytnete co vyžaduje měl by vám dělat řadu let radost. Možná jsem měl na lega štěstí možná ne, těžké říct, ostatní leguány jsem od pána neviděl a nemohu tedy soudit, ale na základě mé zkušenosti bych si od pána vzal klidně dalšího legoše, ale jak říkám jen to jen na základě mé osobní zkušenosti. Níže posílám nejnovější foto lega, jedná se sice pouze o hlavu, ale třeba vám to pomůže udělat si nějaký obrázek.
Upravene meno na zaklade GDRP ziadosti. (fleg)