Vložit nový dotaz

V archivu poradny najdete řešení mnoha problémů a s velkou pravděpodobností i toho Vašeho. Doporučujeme před napsáním nového dotazu vyzkoušet nejprve hledání.

Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.

Nezapomeňte, v případě, že se jedná o živočicha, uvést co nejpřesnější název, nejlépe vědecký. Pokud co nejpodrobněji popíšete chovné podmínky či události, které problému předcházely, ušetříte spoustu času a dočkáte se rychlejší odpovědi.

Věnujte trochu pozornosti formátu textu. Nepište všechno velkými písmeny, nedělejte za každou větou tři vykřičníky či čtyři různé smajlíky. Než dotaz odešlete, přečtěte si ho po sobě ještě jednou a zkuste opravit případné gramatické chyby.

Nevkládejte obrázky ve formátu *.bmp ani obrázky z DF v plném rozlišení. Volte kompresi JPG nebo PNG, rozměry fotek do 800×600 pixelů. Obrázky můžete nahrát na libovolný image hosting nebo přímo sem.

Pokud se vám podaří problém vyřešit, podělte se o postup řešení s ostatními. Registrovaní uživatelé by navíc měli svůj dotaz po jeho vyřešení označit jako vyřešený - k tomu slouží ikona zelené fajfky pod dotazem.

Uvědomte si, že lidé, kteří zde radí, tak činí dobrovolně a bezplatně. Slova "prosím" a "děkuji" rozhodně nejsou zbytečná.


[54.92.128.xxx], 24.07.2017 00:36, , 0 odpovědí (0 zobrazení), Nevyplňovat:

[b]…[/b] [i]…[/i] [url]…[/url] [quote]…[/quote] [code]…[/code] :-) €


TOPlistTOPlist