Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potkanci

Dobre rano vsem,vcera vecer mi utekl potkanek a nechtene jsem ho chytla za konec ocasku,odtrhla se kuze,asi 3 cm,ma to krvave,lize si to,netece ji z toho krev.Cetla jsem neco o tom na internetu,ale radeji jsem ji to nedezinfikovala.Budu ji to hlidat,poradite mi,zda ji to mam nejak osetrit.Nebo se ji to zahoji samo. Dekuji

Ahoj,dekuji za radu,nemokva,ma to jen krvave,ma to vystlane cistymi hadriky,ktere casto menim. Lezi s ostatnimi v hamaku,normalne zere a pije.Doufam,ze ji to moc neboli,nejradeji bych si nafackovala.Co jsem ji nechtene udelala.]:(