Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodný výber žabky

Chcela by som si zadovážiť vlastnú žabku do nejakého akvárka, ale ešte nemám žiadne skúsenosti aký druh by bol na to najvhodnejší, aké by to akvárko malo byť a čo by malo obsahovať, preto by som chcela poprosiť niekoho skúseného o radu. Za akúkoľvek radu budem nadmieru vďačná

viete čo, už sa asi nebudem nikoho nič pýtať a bude to najlepšie. Ja som sa len chcela normálne opýtať čo by bolo najvhodnejšie si zohnať. Jasné, že si človek najskôr naštuduje literatúru a až potom niečo bude konať...isto nepôjdem do obchodu a nevezmem si prvú žabu čo uvidím. Ale človek sa tu pýta na vaše osobné skúsenosti, ktoré sú cennejšie, pretože sú prežité a máte to už aj kúsok vychytané čo áno a čo nie...a vy ma odfajčíte aby som si zobrala knihu a tým diskusia končí....dúfala som v niečo viac

problém je v tom jak jste formulovala dotaz. Nikdo z nás neví jaká žabka se vám líbí, pro začátečníky se hodí veliké žáby i pralesničky, a jak jsem psal v první odpovědi, až budete mít potuchy jaké mají žáby nároky, můžeme rozebírat detaily. když se pak zeptáte co je potřeba pro kuňky nebo pralesničky, rád odpovim, v tom odkazu výše toho moc není.;-)

tak pradon...uznávam, mala som to lepšie špecifikovať...moja chyba...ja čo som pozerala tak sa mi páči Agalychnis callidryas a Phrynohyas resinifictrix....ale nakoľko bývam na intreáku, tak by som bola rada, aby moc nekrkala...teda ak je taký druh
Ale bebudem sa brániť aj nejakému inému druhu...

To nevím tyhle žáby jsem nechoval, ale pokud chcete jen 1 tak doporučuji dospělou samičku, ta vám krkat nebude - Vám by se asi moc líbilo kdyby vám to sem někdo vypsal - mega článek o chovu žab, ale s tím nepočítejte » MICHAEL FOKT: CHOVÁME OBOJŽIVELNÍKY

prosím, nemám toľko rokov aby mi niekto vykal a je mi jasné, že si to treba naštudovať a aj to robím, len je predsa lepšie keď mi niekto poradí..bez potrebných informácií si tú žabku ani nekúpim..to by boli zbytočne vyhodené financie...mne tu ide skorej o to terárko hlavne..o to vybavenie..ja chcem len jednu žabku..ale predpokladám, že by to chcelo akvárko skorej na výšku..ale o to vybavenie mi ide, čo tam má byť?