Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem útěk krajty královské

Ahoj.. prosím, poradte.. dnes v noci mi utekla asi 60-ti centimetrová krajta královská... hledala jsem pod postelí, skříněma i za nimi... Kde bych jí mohla najít nebo na co nalákat... mohla by odlézt i do vedlejších místností..??? Děkuji všem.. Krásný den

Hoj ! Poradím Ti - podívej se ještě na rámy oken. Utekly mi už dvě úžovky a obě jsem tam našel. Dvě mladé se prorvali fakt malou škvírkou v terárku. Jinak bych asi dal v místnosti kde zdrhla vodu (v misce), vzal myš a natřel ji kolem té vody, aby tam byl cítit ten pach. Popřípadě nechal klec s myší, do které by se krajta dostala a tam ji papla. Kolem udělat nějaký úkryt, kde by pravděpodobně zalezla... Můžete také kolem posypat trochu mouky, tak poznáte zda-li tam had byl.