Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem •MVDr.Tomáš Vopršálek

Dobrý den,

ve středu beru na zákrok ( absces- nutná kyretáž)chamíka k p. MVDr.Vopršálkovi. Máte někdo zkušenosti s panem doktorem? Doufám, že to budou samá kladná slova! Jen se chci ještě ujistit, že to bude ok!:-)

Díky za případné info a přeji hezký den. Kubrtka.

Panu doktorovi jsem nejdříve před osobní schůzkou chtěla zavolat, jak mi řekla paní recepční, ale to, jak se mnou pan doktor komunikoval, mě nadobro odradilo, od osobní návštěvy. Volala jsem ohledně problému s želvou, předtím jsem navštívila již 2 veterináře, kteří mi radili stejný postup. S tímto panem doktorem jsem se chtěla poradit, poté co jsem mu sdělila, jak postupuji, tak mi začal arogantě a povýšeně dávat kázání o tom, že on už je v praxi 30let a nehodlá se bavit s někým, kdo dělá tohle. Když jsem mu řekla, že právě proto, že je tak "vyhlášený" mu volám, tak už se ani neobtěžoval reagovat natož radit, neboť zavěsil. Takový přístup je podle mě naprosto neprofesionální, pokud člověk volá kvůli radě a on ho takhle odsoudí, místo aby tedy poskytl svůj kvalifikovaný názor. V životě jsem se nesetkala, s takto nevhodným přístupem.

Daného veterináře neznám, ale tak nějak nevím, co jste čekala. Má někde vyvěšené, že poskytuje konzultace po telefonu ? Myslíte si, že nějaký veterinář/doktor dokáže léčit/navrhnout správnou léčbu po telefonu ?
Tím, že s vámi bude ztrácet po telefonu čas, tak ten mu zaplatí kdo přesně ?
Ještě když mu zavoláte a začnete kromě diagnózy vykládat i postup léčby, jaký byste zvolila vy a co on na to říká...
Zkuste si takto zavolat třeba do Motola, chtějte k telefonu nějakého chirurga a začněte mu vyprávět, jak vy byste operovala třeba slepé střevo a co on na to říká.

Zavěsit někomu, kdo se evidentně nechce objednat, je naopak naprosto profesionální. Dovolit si trávit pracovní den telefonováním může možná nějaký amatér, pracující člověk si toto dovolit nemůže.

Pokud by mě paní recepční sama neodkázala, ať pana doktora nejdříve zkontaktuji telefonicky, neudělala bych to, vyznělo to tak, že takto to v dané ordinaci běžně funguje.
Od pana veterináře jsem samozřejmě nečekala léčbu po telefonu. Čekala jsem, že mi sdělí, jestli je nutné ho navštěvovat osobně, nebo jestli postup, který aplikuji, podotýkám na radu 2 předchozích veterinářů, jak jsem psala výše, rozhodně ne svůj smyšlený postup:), je dle něj vhodný, či ne.
Každopádně si myslím, že rozhodně nebylo evidentní, že objednat nechci, takže si nemyslím, že takováto komunikace byla na místě.
Pokud považujete 30 vteřin času, které mi pan veterinář "věnoval" za vhodně využité, tedy k zesměšňování a vysmívání se, místo toho, aby mi například řekl, objednejte se, jinak vám nepomohu, tak potom nerozumím tomu, jak dle Vás docílí toho, aby nějakou práci měl.
Věřím tedy, že Vám takové chování přijde profesionální, já ho považuji za arogantní.