Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uprchla felsuma

Ahoj, stalo se mi to, ceho jsem se bal, pri roseni jsem si nevsiml, ze jedna felsuma byla na dvirkach terarka a jak se lekla, tak skocila na zem, ja se lekl jeste vic a nez jsem si uvedoml co se deje, byla pod posteli. I kdyz jsem rozebral pul pokoje, uz jsem ji nenasel :( :( :(
Netusite jak ji chudinku najit nebo vylakat? Je to mala 10cm laticauda, muze byt schovana uplne kdekoliv :(
Diky

Brachovi takhle utek Vitattus a nasli jsme ho po ksiltovkou co mel povesenou na zdi... ale predtim taky probehlo rozebrani celeho pokoje:) takze bych zkusil nejdriv tyhle dostupnejsi mista, plakaty, obrazy, cokoli co visi na zdi.. a jako uplne prvni vec zabezpecit ten pokoj aby se nemohla dostat do jine mistnosti