Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama kočinčinská nežere

mam doma agamu kocicinskou samce rok a pul stary delka 60 minulej ctvrtek dostal holatko bile misky a dneska jeste enchce prijmat potravu cim by to mohlo bejt dekuju za radz
Změna předmětu, původně: agama kocicinska (Aurifer)

Nejsem expert na agamy ani a už vůbec ne na gramatiku ale slovo "vodopat" je fakt krutý a to mám za sebou 4 piva :-D
Vodopád je agamě ůplně na h***o, teplota je dobrá a vlhkost taky, ale chce to i chladnější mýsta, pokud je v terárku všude stejný klima tak je k tomu stejnýmu jako ten vodopat.
Jinak samozřejmě jak se kolegové už ptaly a čím dotaz měl začít, popsat podmínky chovu jako UV a vitamíny a fotky terárka a plaza by taky nebyly od věci.

Podívej se na jeho tlamu. Pokud by se tam vešla...Potrava musí být taková, aby se mu tam vešla, aby ji spokl. Já dávám 72cm dlouhému a 370g vážícímu holata. Ale s těma myšma by se nemělo krmit moc často, tak 1x měsíčně, dost po nich prý tloustnou. Jsou hodně tučný.

Ale s těma myšma by se nemělo krmit moc často, tak 1x měsíčně, dost po nich prý tloustnou. Jsou hodně tučný.

ono u tech mysi nejde ani tak o tuk (holata, ktera veskerou energii daji do rustu nijak zasadne tucna nejsou, to max starsi obezni samci mysi), ale spis o to, ze obratlovci bilkovina je pro tyhle jestery zabijak ledvin. Pri castem krmeni mysma a rybama agama s velkou pravdepodobnosti uhyne v brzke dobe na dnu.

Podmienky vyhovujuce. Jedine co, tak teplota pod svetlom, vlhkost a vitaminy.
Co napr rozmery a nejaka fotka terarka? Teplota v najchladnejsom mieste terarka, ake svetlo pouziva, UV /D3? Co krmenie? co dostaval do teraz a kolko?
A ako uz padlo, fotka zvierata a terarka nieje odveci.
Dokopy zatial nenapisal nic, len to, ze zozral holica a ci uz moze davat aj mys....