Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto terárium ze skříně

dobrý den, mám agamu kočičinskou 60 cm i s ocasem,má terárko o rozměrech 60vysoké,60dlouhé.V terárku ji máme teprve 14 dní.Ted mu vyrábíme terárium ze skříně o rozměrech dlouhé 120cm,vysoké 180cm,hluboké 60cm.Má misku na koupání,vlhčíme mu lignocel,a zdroj má vyhřívací červenou žárovku.Napište co by měl mít ještě v terárku.
Nemusíš kvůli každé chujovině zakládat nové vlákno. Vláken o Tvé kočinčině je tu požehnaně, tak pokračuj v některém z nich.. Kdybys místo zakládání chujvláken studoval.. (halapremek)

Děláš si srandu? Tolik vláken co si napsal ty za týden, nemá ani celá teraporadna za měsíc...

Google.com -> vyhledávání -> Agama kočičinská terárium, chov

https://www.google.cz/#hl=cs&sclient=psy-ab&q=Agam a+ko%C4%8Di%C4%8Dinsk%C3%A1+ter%C3%A1rium%2C+chov& oq=Agama+ko%C4%8Di%C4%8Dinsk%C3%A1+ter%C3%A1rium%2 C+chov&gs_l=hp.3...31720.31720.4.32135.1.1.0.0.0.0 .206.206.2-1.1.0...0.0...1c.1.UfaupvffIKk&pbx=1&ba v=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&fp=3d28c55656e4e379 &bpcl=37189454&biw=1440&bih=732

za další, misku na kopání? Když už děláte tak velké terárium, tak ji tam udělejte pořádnej bazén, lignocel hoď pryč a kup obyčejnou rašelinu, vyhřívací červenou žárovku????? zahoď ji oknem kup ji aspoň nějakej halogen do takového terárka, pak kup pořádný uvbčko...

Prostě když to shrnu, lepší by bylo kdyby si skříň používal dál na oblečení a agamu někomu daroval...