Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pitva kočky

Dobrý den,potřebovala bych poradit kolik asi můžu zaplatit za pitvu kočky,kterou napadl muj pes. Chce určit tím DNA,že to byl muj pes. Majitel mi vyhrožuje,že to všechno zaplatím já. A ještě co mě může čekat za postih. Předem moc děkuji za vyřízení mého dotazu. Příjemný zbytek večera

Může požadovat náhradu škody, to je tak vše. O tom kdo co, byste se museli soudit a pochybuju, že by tě soud nechal hradit i výlohy atd. Protože ta vina je tam minimálně 50:50. Jemu někde courá kočka, tobě pes. Trochu by to chtělo objasnit kde a jak se to stalo. Protože jestli zdrhnul pes tobě a zakous mu kočku na jeho pozemku, tak by to bylo trochu o něčem jinym.
Jinak porovnání DNA stojí pár tis, hrubě jde říct tak kolem 5.
Tohle se hodí spíš do pravo.poradna.net ;-)