
Rosnice siná (Litoria caerulea)
Je tady někdo se zkušenostmi nebo znalostmi o rozmnožování rosnice siné? Rád bych probral osobní poznatky a zkušenosti chovatelů, ne pouze pročítal odkazy z netu. Díky
Mám stejný problém ta moje my nežere mám dvě žabky samce a samici,samec žere jako čuně a samička ani prd.nevíš co s tím?
A co když je to naopak?
Tyto žabky stimuluje k rozmnožování vlhkost a déšť, v chovu se takový rozmnožovací nádrži říká Rain chamber.
O tom už jsem četl... Dno naplnit vodou a pravidelně rosit, ale jde mi také o to, zda s tím má nějakou spojitost třeba krmení, snižování či zvyšování teplot a podobně?
Ještě jsem zaomněl
,pouštěl jsem jim kvákání našich žab.Ale dobře reagovali i na Iron Maiden,Metalicu apod.Je to ale již15 let tak bez záruky
No bydlím v paneláku.... Žáby mi kvákají už teď poměrně často a hlasitě, tak vím o jak intenzivní zvuk jde. Tak letos tomu nechám případně volný průběh a pokusím se o rozmnožení za rok. Pokud jsem správně pochopil, tak ty si své žabky množil, povedlo se? Jinak díky za upřesnění ;)
OMG mám samce asi 3 dny a kváká jako o život tak sem zvědav co na to princezna jeho partnerka :D jaká je možnost že se my rozmnoží?