Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mravenci v bytě

Dobrý den,
prosím o radu ohledně mravenců v bytě. Zkoušíme různé návnady ale nic nepomáhá. Mravenci nelezou v zástupu ale pochodují jednotlivě, pohybují se kolem kuchyňské linky. Milují maso. Co to je za druh, jaké nástrahy na ně použít? Díky za odpověď! file:///H:/DCIM/111PHOTO/SAM_1589.JPG file:///H:/DCIM/111PHOTO/SAM_1587.JPG file:///H:/DCIM/111PHOTO/SAM_1588.JPG

Předpokládám, že bydlíš v paneláku, nebo nějaké bytové jednotce a ti mravenci jsou "faraoni" (Monomorium pharaonis). Proti nim musí bojovat celý dům. Také jsme je měli a dokud se nenastražila návnada opravdu v každém bytě, tak jsme se jich nemohli zbavit. Takže doporučuji kontaktovat někoho ze správy domu a rozjet to plošně.