Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zasílání zvířat UPC ze zahraničí

Ahoj, při brouzdání po netu a hledání informací jsem narazila na tuto stránku - www.backwaterreptiles.com
Vím, že posílání přepravcem není úplně ok, ale tady to vypadá dobře a mají plno druhů, které jsou třeba u nás hůře k sehnání. A četla jsem něco o záruce zdraví. (anglicky moc neumím, takže jsem použila překladač a ten není úpně ve všem dobrý)
Co na to říkáte vy?

Nevim jestli nemaji nakou specialni sluzbu v UPS, UPC opravdu neposila nic, krom slozenek :-D Kazdopadne se na vsech "postach" a pod. se zasilkami zachazi podobnym zpusobem a vse prochazi pres RTG, takze mimo to, ze je to tyrani zvirat, tak je to nelegalni a muzete si zadelat na problem. Na celni poste delam a obcas u nas zvirata zachytneme a umrtnost je 90% minimalne. Pokud to ten importer dokaze zaslat kuryrem, jednotlivou zasilku tak mozna, ale obavam se ze spise ne a pokud ano, bude to stat majlant.