Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto agama zahryzla do zaby

ahojte, potrebujem pomoc

Moj agamak zahryzol do zaby, ktoru priniesli deti z dvora. Netusim co to bolo za zabu.

Najprv sa nic nedialo, ale nechcel zrat a neskor sa to zacalo.

Scernel, nehybe sa, ma otvorene usta a ked s nim pohnem, tak sa hybe akoby mal krce.

netusil som, ze agamu dokaze zabit zaba. :(

pokud to byla ropucha, kuňka nebo blatnice, tak uplně v pohodě...od toho ty žáby ten jed mají, aby do nich jen tak něco nekousalo. Hlavně jestli to viděly ty děti, aby si z toho vzaly ponaučení a příště nedělaly voloviny. Ona už volovina je to, strkat k exotickému zvířeti do terárka nějaké tuzemské zvíře, z mnoha důvodů - jednak z třeba z hlediska tuzemských zákonů a hlavně z hlediska zoohygieny.