Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze mít místo terária plastový box?

Ahoj, nejsem moc zkušená v teraristice a chci se zeptat, jestli by mohl být plastový box místo terária. Je mi 15 a nemám moc peněz a hlavně místa na velké terárium. Navíc doma nemůžeme mít srst ani seno, takže mě napadla nějaká menší, levnější ještěrka. Poradili byste mi nějakou? Na max. místo 40*30*30.

Děkuji

No pár lidí mi říkalo, že to je jen na některé druhy. Chtěla bych mít zvířátko na Vánoce (pokud mi to mamka dovolí) a buď toho gekona madagaskarského nebo nějakou strašilku, ale to nevím, jestli mi to dovolí. Případně jak se k tomu dá přidělat osvětlení?