Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama kocicinska nema zoubky

Dobry den. Mam doma Agamu Kocicinskou, asi 2 roky stara a prestala zrat. Zkousel jsem rozkrmit kasickou a vsiml jsem si, ze nema zoubky. Predtim zrala normalne...cervy, cvrcky, svaby i holatka. Dorostou nove zoubky, nebo budummuset krmit uz jen kasickou? Nerad bych o ni prisel. Moc dekuji za odpoved a za radu.

To je nějaký divný. Pár vylomených zoubků by zdravou agamu nemělo nijak omezit v příjmu potravy. Může kousat druhou stranou, eventuelně kořist zhltnout.
Tlamku otevřete, zkontrolujte a vyfoťte. Krmení stříkačkou ten problém nejspíš nevyřeší.
Vyfoťte i terárium a celou agamu. Jinak se asi k řešení nedoberem.