Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o urgentní radu s agamou vousatou

Dobrý den, právě jsem přišel z práce a moje cca něco přes půl roku stará agamka má bebí...jedná se oto, že se mi zdá,že má vykloubenou přední nohu a zároveň jí má celou okousanou...Poraďte prosím jak mam postupovat....děkuji moc
[mod]Změna předmětu, původně: Prosím o urgentní radu s Agamou Vousatou (cejna)[/mod]

Jak tak koukám na tu fotku - chodíš z té práce vůbec někdy domů? A pokud ano, staráš se o tu agamu? To totiž není vykloubená a okousaná noha, to je z nějakého důvodu odumřelá noha na totálně zdevastované agamě. A je to tak na amputaci a urgentní zlepšení chovných podmínek, pokud ta agama tu amputaci vůbec přežije, vzhledem k tomu, v jakém je stavu.