Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama vousata nezere cvrcky

Zdravim

Mam 4 mesicni agamu, ktera moc neji cvrcky vzdy pri krmeni rano i odpoledne sezere maximalne 2-3 a pak o ne nejevi zajem.Kdyz ji ale zkusim dat cerva (maximalne jednoho tim ji nekrmim) tak to ani neceka nez ho pinzetou polozim a sezere ho z te pinzety. A proto se ptam je mozne ze ji cvrci nevyhovujou mam ji teprve 5 dni. uvb mam cvrcky obaluju ve vitaminech a vapniku. Popripade ne nejaka alternativa cim ji krmit?

Za tu dobu co ji mam vylucovala jenom 2x.

myslim si ze bude lepsie zrat ked bude normalne prebrata a vyhriata ako chvilu po zobudeni...aspon nasa tak. Ved nechaj jej zelene v terarku a cez den ked bude hladna aspon nieco zelene zzozere a poobede jej das maso :-)
teda to je moj osobny nazor a nasmu agamakovi sa dari pri tomto sposobe.

No podla mna je to uz na tebe ako si nastavis tie spinacky ale neviem ja by som to asi postupne posuvala a nesvihla by som tam zo dna na den posun o 3 hodiny. Kedze teraz jej zacinas svietit dost skoro. Ale mozno to je blbost a nie je problem to posunut naraz. Snad sa k tomu vyjadri niekto skusenejsi
no a co sa tyka krmenia tak to robime s mensou upravou tak ako strastav...doobeda zelene a poobede hmyz ( u nas dostava jest skor lebo svokra je doma a ta jej da zrat skor ako prideme s manzelom z prace)