Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama bradata vs agama osadná

Zdravím Vás priatelia teraristiky.
Chovám doma Agamyu Bradatú. Má rok a pol 50 cm celkom zdatný samec.
Uvažujem, že mu nasťahujem spolubyvajúceho a veľmi sa mi páči agama osadná.
Vie mi niekto poradit ci je mozne chovat tieto dve agamy spolu v jednom terárku kedze moja agamka je o dost väčšieho vzrastu

Dakujem za kazdy nazor
[mod]Změna předmětu, původně: Agama Bradata vs Agama Osadná (cejna)[/mod]

kdybys sehnal odrostlé odchovové A.agama, tak by to v dostatečně velké nádrži (o rozměrech několika m2 a vhodně zařízené) fungovalo. Ale musely by být již dospělé, aby je vousaťák nesežral. Jenže to je podtrženo sečteno všechno dost utopie. Dostatečně velkou ubikaci si může dovolit Tonda v Dubči, stejně jako tam nasypat směsku běžných levných druhů a co bude fungovat bude a co nebude, nebude a neřeší to. Pro běžné bytové podmínky to je zbytečný hazard, z kterého pak můžeš být akorát nemile překvapený. Páč i jen odchovových A.agama tu je méně než šafránu.