Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevím, zda vylučuje

Zdravím.
Asi před měsícem jsem své agamce udělala velké terárko a od té doby nemám přehled o tom, jak vylučuje. Předtím to hodil na jedno místo a utíkal od toho. Teď dojdu z práci k terárku a nikde žádný bobek, celý měsíc. Pro jistotu jsem vyměnila celý písek, ale přišlo mi, že tam toho taky moc nebylo. To to tak rozdupe do písku? Nebo vážně měsíc nekadí? Nafouklý není.

No snad není takové prase, že by to pokaždé sežral :D A žeby to roznesl všude po písku a zadupal to, to je taky zvláštní, když předtím od toho utíkal ... Teď teda poslední dva dny jen polehává, černá (jediný, kdy nečerná je, když ho krmim) a usíná dvě hodiny před zhasnutím, to teda taky nikdy nedělal.

Jsem v práci, tak teď nemám fotku. Každopádně mám ho trošku jiné 60/100/100 míry. Hodně vrstvené, stěny udělané z polystyrénu, má tam i obří, tlustou větev z jedné strany až nahoru do druhé strany. Světlo Narva, uvb Solar Raptor. Pak má ještě jednu klasickou žárovku, ze které jde pouze teplo, pod tou ale není, je spíše jen nahoře. Teplota 40 pod světlem, 33 v okolí uvb a celkově nahoře a všude okolo cca 28-30. Větrání po obou stranách má dvě cca 10cm mřížky a pak půlku stropu má mřížkovanou.