Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon přestal jíst

Zdravim....mam problem s chameleonem Jemenským, už cca 6 dní nejí, kdykoliv sem mu dal cvrčky tak je okamžitě sežral ale ted si jich vubec nevsíma a jeste k tomu se pořád někde schovává a zalízá, mám ho cca 1rok a nikdy tohle nedělal, skoro pořád byl v terárku co nejvíce navrchu ve větvích ale ted je pořád na zemi a schovává se. Neví někdo co to je?

A pojem "vitamíny" nám toho taky moc neřekne.
Takže - napsat přesný typ UVB žárovky a jak dlouho jí máte
- jaké přesně dostává vitamíny a minerály (název)
- jak vypadá terárium (ideálně fotografii, jinak popsat hlavně větrání a vybavení)
- jak často rosíte
- nevím, jestli to tu už není, ale je to samec neb samice?