Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gallotia stehlini

Dobrý deň!
Uvažujem o kúpe týchto nádherných jašteríc, ale na nete sa mi nepodarilo nájsť mnoho informácií o ich chove, teráriu atď. :.( Ak máte niekto skúsenosti s chovom(kŕmenie, terárium atď), prosím podeľte sa o ne. :-) a ako je to s ich plachosťou?

Chovám Gallotia galloti.Tyto ještěrky jsou prakticky neviditelné.Neustále zalezlé a kromě období kladení vajec,kdy samice přehradává terário,je prakticky nevidím.Jsou rádi zahrabaný pod kameny,kde tráví většinu dne.Občas se vyhřívají.Vydávjí zvuky podobné štěkání.;-)