Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vložit fotografie?

Lidi chci tady vložit nějký foty krajťule, jestli je vše ok, ale jsem asi úplně mimoň ale fakt nemůžu najít způsob jak na tooo ::):-|:-D prosím nějaký návod nebo tak???

dík Nikka
Změna předmětu, původně: HELP ME ! (halapremek)
No, alespoň na úrovni nadpisu trochu zapracujte, když už není vůle si to tu najít :-)(halapremek)

Pokud již máte adresu obrázku, tak čtvrté tlačítko zleva (po najetí myší (img)..(/img)
Pokud nemáte dosud adresu tak třeba takto:

1/ Jak získat internetovou adresu své fotografie, tak aby bylo možno ji volně publikovat?
Založte si účet u photobucket.com
Pro zájemce s podobnými znalostmi jako mám já je tu podrobný návod jak se zaregistrovat

1/ Hlavní strana, kliknete na tlačítko nová registrace JOIN NOW
2/ Ukáže se políčko USERNAME sem napište své jméno pod kterým chcete být veden/a, např. KHor, nebo jiné slovo které si budete pamatovat
3/ do políčka CHOOSE PASSWORD zadejte vaše heslo , cokoliv co nezapomenete např. 1234567 nebo zelvicky
4/ do políčka RE-TYPE PASSWORD zadejte to samé heslo z předešlého políčka pro ověření
5/ Zmáčkněte tlačítko I NEXT
6/ Nyní se objeví formulář do kterého vyplníte následující:
7/ Políčko FIRST NAME vaše křestní jméno např. Jiří
8/ Políčko LAST NAME vaše příjmení např. Novák
9/ Políčko E-MAIL zde uveďte svou fungující e-mailovou adresu, zpětně vám přijde potvrzení o registraci s uvedením vašeho přihlašovacího jména (v tomto případě KHor) a hesla (v tomto případě 1234567 nebo zelvicky) Pro tento došlý e-mail doporučuji založit ve vaší došlé poště samostatnou položku, např. hesla, protože za měsíc by jste se na svůj účet také nemuseli dostat
10/ GENDER Male-female (muž-žena)
11/ BIRTHDAY datum narození, pro ženy, klidně si můžete ubrat :-)
12/ COUNTRY Stát (Czech/Slovak rep.)
13/ ZIP nemusíte vyplňovat
14/ Políčko RE TYPEIT HERE opište ověřovací kód, který se ukazuje nad tímto políčkem.
15/ Tak a nyní už stačí kliknout na tlačítko I ACCEPT SIGN ME UP a jste přihlášený/á.

Hotovo nyní již můžete procházet soubory na svém počítači a vybírat fotky pro vložení do Photobucketu. Je to rychlé jednoduché, zadarmo a jednou pro vždy. Pokud vloženou fotku z Photobucketu smažete, zmizí i zde ve fóru.
Je potřeba si rozvážit jakou velikost fotky si chcete uložit, nemá cenu ukládat fota v plné velikosti. Mě se ukazuje, že optimální je tak 800 x ? Druhý rozměr se přizpůsobí. (např. Zooner9, pokročilá změna rozměrů)

Chcete-li vložit uploadnutou fotku z Photobucketu sem do fóra postupujete takto.
16/ vyberete si vaší fotku z Photobucketu, dole pod každou fotkou je několik možností, vyberete tu poslední a kliknete na tlačítko
IMG CODE adresa fotky zmodrá a stačí kopírovat Ctrl C. Zde ve fóru zapomeňte na všechny ty děsný čtverečky nahoře a prostě udělejte Ctrl V fotka se po uložení a odeslání vašeho příspěvku objeví sama. Znovu upozorňuji, nevkládejte "plakáty" je to zbytečné a nepřehledné, nikdo z toho nic nemá.

K uložení svých fotografií a tudíž získání internetové adresy, můžete samozřejmě použít zcela zdarma mnoho servrů, například tento uloz.to tváří se, zvláště pro ty kdo mají problémy s angličtinou, uživatelsky celkem přívětivě