Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kombisol AD3

zdravím,chtěl bych místo používání uva,uvb zářičů používat kombisol AD3,nemáte někdo
zkušenosti s dávkováním pro chamika?kolikrát týdně a jaké množství?

Zdravim, je to levnejsi jak kvalitni svetlo, ze?...No nic, nebudeme resit pohnutky, ktere Vas k tomu vedu a poradim uz pro dobro zvirete.
AD3 se davkuje jednou mesicne tak, ze namocim spejli v kapkach a vytru tu kapku chamikovi do huby.Rozhodne ne casteji, hrozi akutni predavkovani vit. D3 coz konci fatalne.
Kvalitni osvetleni je jiste lepsi moznost, ale Vase vec
Chovu zdar

Být vámi to nepokouším daleko lepší je pořídit kvalitní osvětlení!;-) Když sem začínal s chovem ještěrů, také jsem o tom přemýšlel ne jen kvůli penězům ale i s problémem kam to do terária dát:-D. A tak sem do terária pořídil kvalitní zářivku, kterou jednou za 8měsíců měním. A vše v naprostém pořádku. Cca 10cm pod ni má větev na které je skoro pořád :-)

nejsou to žádné pohnutky a kvalitní osvětlení už mám,začal bych to používat až by toto osvětlení dosloužilo,všude píšou že se to může podávat místo osvětlení a tak mě zajímalo dávkování ale nikde nepíšou jak už to je nebezpečný(předávkování),je fakt že to je o dost levnější,z tvého příspěvku jasně vyplývá že zůstanu u toho osvětlení.dík za vysvětlení.
Chovu zdar