Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem žebrovník

Prosím radu.Muj syn má žebrovníky,mám se o ně postarat pač je pryč ale mám problém.Jeden znich je pořád na hladině,snaží se plavat dolu a nejde mu to.Je nemocný nebo co se snim děje?Už je tam takhle druhej den.Prosím poradte co snim mám dělat.Díky Iveta.

Jo to je u žebrovníků běžný - "nalokal se vzduchu". ;-) Často to dělají buď při krmení,nebo polykají bublinky z filtru - to je pak nadnáší. Je dobré dát žebrovníka do nádržky s vodním sloupcem tak aby se dotýkal nohama dna a počat, mělo by to do dvou dnů přestat. :-)