Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rychlý růst Epicrates cenchria maurus

krmím každý týden a můj maurus je pořád stejný jako v době co jsem ho koupil tak nevím jak to udelat aby rychleji rostl ale abych ho zas moc nepřekrmoval
Změna předmětu, původně: rychlý růst (MadMike)

promiň, Pepku.. to mi nedošlo. Já jen, že když chceš kvalitní odpověď, musíš položit kvalitní otázku. Jinak je super, že tě baví hadi a aktivně se radíš. Omlouvám se ti za prudkost mojí redakce. Co do minimální velikosti terária se říká, že by délka měla být aspoň polovina délky dospělého hada a šířka aspoň třetina..

díky budu se tím řídit jenom mě tak napadlo že by nemuselo být špatné udělat terárko jenom s plystyrenu a dvířka bych uz nejak vychytal mužte mi tedy poradit jestli to má vůbec smysl to začínat nebo se pustit do terárka z osb nebo něčeho jiného

na dvířka bych použil posuvné lišty a větrání :bych vyřezal duru a dal bych tam takoé malé veci jako je třeba na topení takové malé mřížkované krožky tu nerovnost či netěsnost bych natřel nejakým ztužovacím lepidlem popřípade vetsi spary bych utesnil silikonem a ta vlhkost by se stracela tim vwetranim no ne

Ja som mal terrko robene s tvrdeneho polystyrenu. Lahke, celkom dobre sa s tym pracuje, len je to dost hrube.Vnutro som cele opieskoval(mal som to pre lepidku, takze si aspon liezla).
Dal som na to vodiace lysty a bolo to ok. Dal som ho vsak prec ked som sa stahoval. Mozno niekde najdem aj nejake foto.Ked tak ho sem hodim.

a co mu udlat terk oz obalu na CD? neni jednodussi nez zkosuet an hadovi tvy napady....udelat terarko z enceho osvedcenejsiho nebo ho vazne koupit ??? taky by si asi nebyl spokojeny kdyby na to be rodice zkosueli z ceho vseho se ti da vyrobit pokoj....kdo vi jak takovej pokus muze dopadnout