Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autobus do Hammu září 2013

Prosím o názor teraristů kteří jezdí do Hammu zda by byl zájem o dopravu na zářijovou burzu busem. Mám možnost zařídit autobus (bratranec vlastní autob.dopravu a zároven je řidič). Přesnou cenovou relaci budu vědět až po 24.6.Zatím jenom zjištuji jestli má cenu vůbec něco zařizovat.A prosím bez nějakých urážek at se to tu nezvrhne někam jako to bylo v případě posledního zrušeného zájezdu všichni vědí co tím myslím.
Děkuji za názory

Změna předmětu, původně: Hamm září 2012- trochu jsem pro přehlednost poupravila nadpis, protože témat "Hamm datum X" je tu hodně, ale toto téma se týká vysloveně autobusu. (Aurifer) (lucifer)

Změna předmětu, původně: "Autobus do Hammu září 2012" (lucifer)

Zdravím, psala mi paní jež organizovala tento zájezd, že padá. Pokud tedy máte zájem jet autobusem do Hammu napište mi na zajezddohammu@seznam.cz a napíši vám podrobnosti. Jinak ve stručnosti: vyjelo by se den předem z Brna cca v 18:00 pak zastávka v Praze a směr Hamm. Cena je 1400Kč

Kdyby náhodou ještě někoho napadlo že se chce mrknout do Hammu jsou volná poslední 2 místa. A že jsem línej tak jen zkopíruju text inzerátu z ifauny:

nabízím cestu autobusem na největší terarijní burzu v Hammu, 8.září
výjezd 7.září v 17:00 z Brna a v 20:00 z Prahy
příjezd nejpozději v 8:00 do Hammu
odjezd v 18:00
cena: 1500Kč
autobus je již zaplacen a 100% jede
další info na 732605564
když ještě někoho na poslední chvíli napadne že chce jet, zavolejte a domluvíme se

Zdravím, minulý rok se cesta podařila, proto bych ji rád zopakoval. Nikdo si na nic nestěžoval, a tak ji plánuji zařídit stejným způsobem jako minulý rok. Pokud máte někdo zájem, napište mi prosím na mail, info zde.: hamm

Jen prosím mody, zda by nemohli aktualizovat rok v datu, i když se nejedná o mnou založené vlákno. Děkuji