Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gurmánský víkend 2013

[http://img818.imageshack.us/img818/2548/pozvnka.jp  g]

Krásný den všem!

Rok se s rokem sešel, zas je tu první máj, no, možná, že ne máj, ale rozhodně se blíží dlouho očekávaná akce skrývající se pod názvem Gurmánský víkend.
Věřím, že mnozí z Vás vítají tohle oznámení s radostí, už i my se velmi těšíme.

Oproti loňským ročníkům jsme udělali pár organizačních změn, díky kterým, jak věříme, bude akce ještě lepší a zábavnější.

Níže najdete kompletní info.

Místo konání:
Již tradiční, táborová základna YMCA ve Veverské Bitýšce. Jak to tam vypadá, můžete vidět na www.ymca.cz . Mapa, kudy tudy do základny, je zde:
[mapafa.jpg]

Program:[b]

Pátek:
zahájení od 16:00, tehdy otevíráme brány základny. Večer se ponese ve znamení volné zábavy a dobrého jídla.
Sobota:
Volný program, volejbal, nohejbal, procházky, pokec, rožnění selete a vůbec. Večer pak 2-3 přednášky.
Neděle:
Dopolední rozlučkový oběd a úklid, hurá domů.

[b]V jídelníčku nás čeká :
Pivo - 2x Svijany, 1x Černá Hora
Limo - po zpětné vazbě z minula jsme se rozhodli zařadit i sud Greny ;-)
Prasátko na rožni
Hlodavčí chuťovky
tentokrát přijde řada i na hada ;-)
tradiční pštrosí steaky a guláš
a další...

Co s sebou:
Určitě spacák, bude ještě zima, teplé oblečení doporučuji. Dobrou náladu ;-). Pokud ji nemáte, dovezte si něco, co vám ji dodá. V ceně zájezdu bude už tradičně pivo a nealko, jakýkoliv jiný alkohol (víno, tvrdé) je třeba dovézt z vlastních zásob.

Jak se přihlásit, co za to:
Cena za účast je 900,- Kč á osoba. Oproti minulým ročníkům je to více, chceme se tím vyhnout doplatkům na místě, které prostě nebudou.
Přihlásit se můžete pouze jedním způsobem a to mě na e-mail j.markel@centrum.cz. Každý účastník se musí přihlásit osobně, výjimku tvoří partnerky / partneři. Chceme se tím vyhnout tomu, že v loňských ročnících zabrali místa různí lidé zcela mimo TP i teraristiku, což se opět objevilo ve zpětné vazbě od vás.
Termín pro přihlášky je do 21.3.2013, kapacita akce je 20 osob.
Kdo dřív přijde, ten dřív mele - klasika.

Toť asi vše, dotazy směřujte do diskuze, pokusím se tu průběžně vyskytovat.
Těšíme se,

Arutha & Cheert ;-)

A již tradičně vyhlašujeme pátrání po lidech ochotných spáchat přednášku - s tím, že přednášející mají účast za polovinu.

Jinak ad platby - po závazném přihlášenís e domluvíme na záloze na účet, zbytek může být na místě - aneb tradiční model co fungoval na všech ročnících.

No já se samosebou hlásím a beru i Filipa Zeluca....Akorát mě trošku zarazil ten počet,20 lidí?O půl mín jak jindy?Aru,koukej se pochlapit a přidej....Nebo tam bude hroooozně smutno...A já budu rozmrzelej...ůplně celej....jednička se znovu nenaplní...

Nu teoreticky by se mi mohlo do té doby podařit zkrotit fotky z letošního Thaiska, na zvěř to byla poměrně povedená expedice...ale s tím termínem mě děsíte strejdo...víš co se stane tropickým plazům, když na ně tři dny a dvě noci fouká studenej vzduch? Tak dost podobně dopadne i má tělesná schránka, jenže do toho nechtěj veterináři strkat pazoury :(

Ještě doplním že stejně jako v předchozích letech můžete sebou vzít psiska.

Franto: Kapacita je 20 lidí ani o človíčka navíc - nedá se nic dělat rozhodli jsme tak :beer:. Uzávěrka přihlášek je 21.března, kdo se do té doby nepřihlásí musí počkat na další GV. :puff:

Nery: Nebooj zatopíme bude teplo a tebe navíc přece hřeje mladí tak to dáš :-D. Kdybys dal thajsko byli by jsme rádi ;-).

po pravdě řečeno mi 20 lidí na takovou akci po předchozích dvou zkušenostech připadne hodně málo.Na gurmánu je to hezký,že se člověk seznámí s jinýma stejně postiženýma lidma,pokecá,dozví se něco nového.20 nás chodí na pivko pomalu tady v Liberci v pátek v šest.....No je to samozřejmě rozhodnutí pořadatelů,ale za mě osobně zklamání...Ted jsem ve stádiu,že bych nejradši nejel,to říkám na rovinu.Ono mě to asi přejde,ale.....S lidma co jezdí pravidelně,pokecám na burze v Práglu,pivo mi točí naproti přes ulici,hlodavce už znám a ty ušetřený dva tisíce,na co mě to vyjde s cestou,už taky nějaký uplatnění najdu.....Fakt ještě popřemýšlejte.....

Nám 20 lidí po předchozích zkušenostech přijde akorát. Gurmán neměl být mega akcí ala Czech Tec pro 30, 40 a více lidí. Ovšem stalo se tak, GV v tomto rozsahu proběhl a nebylo to podle našich představ. Už to nebyla ta akce, ta myšlenka která vznikla jednou, jednoho ponurého dne, před víc jak čtyřmi lety, během jedné legendární cesty autem. Proto jsme se rozhodli zkrouhnout počet učastníků. Škoda nám to tedy nepřijde, naopak... Rádi bychom atmosféru kterou měl GV hned první ročník a to nás byl obdobný počet - mimochodem lidí kteří se před tím neznali vůbec nebo pramálo.
Nejde tedy o nějakou organizaci, nebo strach z masy lidí kterou bychom organizačně nezvládli.
Franto, konkrétně ty kdyby ses nezúčastnil bys na GV chyběl. Ale pokud se nebudeš chtít zúčastnit, může nás to mrzet ale to je tak vše. Přemlouvat určitě nikoho nebudeme, kdo přijede toho rádi uvidíme a uvítáme. Podmínkou pro to je ovšem aby přijel s dobrou náladou a následně se nechoval jako dobytek :-):-):beer:.
To je ode mne k této věci vše. Za organizační, dvoučlenou partu HV ]:)

No, připojuji se k nespokojenosti s 20 lidma (mé nelogické počty mi říkají, že pojede 10 lidí s partnery, no dobře ... 15 lidí, někdo s partnerem - a dva organizátoři ... a to je míň než ... než nevim, prostě strašně málo. 30-40 lidí přece není mega akce), nicméně může se mi to maximálně nelíbit a tím to tak končí.
Jinak samo hlásim účast (jestli teda nebylo těch 20 míst obsazeno během prvhních 10 minut).

Tak já se k této problematice nemohu vyjádřit, nakolik tam budu (snad, pokud už není full) poprvé, nicméně jsem doufám přihlášen a můžete se mnou počítat...
Apropo bych ten dotaz možná hodil i sem, aby nebyly zbytečné "informační šumy". Případný doprovod se počítá do limitu 20 kousků brutto nebo je to bráno jako "pár" (nemyslím vstupným, tam je jasné, že kus/9kil)? Kámoška se dozví během týdne zda dostane volno, tak se raději ptám a třeba to bude užitečné i zbytku...

Aničko: 20 míst je jen pro vás účastníky - nejsme v tom započítáni my dva ani nikdo od nás. Všichni sebou polovičky přece neberou takže bych se nebál že vlastně 10 lidí zaplní kapacitu :-).

Roker: Ty + partnerka = 2 zabraná místa. ;-) Takže pár je počítán jako 2 lidé co obsadí 2 místa v celkové kapacitě osob.

Jelikož jsem starej rejpal,tak ještě jednu ůvahu.Pokud bych pořádal takovouto akci,tak jen pro vnitřní uspokojení,protože výdělečné to nebude.Pokud by mi tato akce přesáhla věhlasem hranice okresu,tak bych byl hrdý a tetelil se blahem...Takže za vaši organizaci vám oběma všichni děkujem...Nicméně si myslím,že tato akce je časově náročná pouze před akcí!Gurmán samotný se řídí už tak nějak sám.Takže trochu nechápu,jaký je problém koupit a dovézt od jídla a pití dvakrát tolik a pustit 40 lidí?Byl jsem dvakrát,40 lidí bylo minimálně a žádný problém jsem nezaznamenal.Krom toho,že mi bylo organizátory změněno jméno z Ládi na Františka....Takže pojedu,ale stále budu tvrdit,že je to krok zpět,nic nového to nepřinese,stejně na to přijdete,akorát bude toto ročník,ze kterého nebude tolik vzpomínek...To je jako hrát ve fotbale první ligu,a najednou den ze dne se rozhodnout,že budem hrát okres,abysme nemuseli tolik běhat....No já tady filozofuju,a málem bych zapoměl jít taky něco dělat...Tak papapapa

Jak píše František - platí se celá částka a účast si plánuje každý sám. Když se někomu udělá po páteční noci nevolno, může klidně v sobotu na pohotovost ;-):)).

A propos - dnes jsem vám všem odepsal, omlouvám se za prodlevy, je toho teď celkem dost na jiných frontách.
Nicméně vše eviduju a zatím v tom nemám ani bordel (nebudu mít nikdy) ;-).

Seznam účastníků sem hodím, až mi Zeluco doplní jména kumpánů :-)).
Dík a zatím!

A propos - ještě je pár volných míst, takže kdo má zájem, bez bázně a hany či bez lázně a vany se hlašte ;-)

Ahoj, rádi bychom s Rézou jeli, ale nevím nikdy na 100%, jak to zrovna budu mít s prací a nerad bych vám v tom udělal guláš. Předpokládám, že nevedete něco jako "plovoucí uchazeče" :-D Navíc dvacet lidí se nám zdá strašně málo...jak už tady někdo psal, je to, jako když se sejdem na burze u chlastánku...:-D No ale moh bych možná i udělat přednášku...

No v dnešní době to tak má víc lidí,že neví....Platit se má skoro před odjezdem,tak snad budete chytřejší.Jinak správně,pěkně do Aruthy kvůli počtu,i když o pár řádek víš píše,že jsou zatím volná místa...Nakonec tam budem sedět v osmi,fakt jak někde na terase....No,ale bude 300 pív,tak se to třeba natáhne na týden....A týden za prachy?Luxus

Františku, ty mi dáváš :)). Na týden to nevidím, ale ty piva dáme ;-)
Dane, uvidíš, máte čas cca do 25.3., pak už budu zařizovat a realizovat, musím to vždy skloubit s pracía s tíms e perem všichni.

Tady je seznam doposud přihlášených, zatím se pohodlně vcházíme do počtu, tak jen do mě, jen do mě :-) :

1. Arutha
2. Cheert
3. Mmagic
4. Aurifer
5. Bahno
6. Bahno's wife
7. Zeluco
8. Rendy (zaplaceno)
9. Lachesis (přednáška - jeďáci)
10. Nery
11. Blackflame
12. vyskoc
13. Anička 42 (zaplaceno)
14. danio 007
15. Zetterberg
16. Roker (zaplaceno)
17. Jan Trmač (zaplaceno)
18. František
19. Osman (zaplaceno)
20. Radek1
21. Radar
22. viper
23.Réza
24. Roker's wife
25. Alexej Andreev
26. AA's wife :-)
27. Ivoš

Tak vzhledem k tomu,že jsem ke své půlroční vnučce dnes přidal vnoučka,tak jsem ůplně jiná generace než ostatní a zasloužím si zvláštní zacházení.....A to ještě počítám s tím,že každým rokem dostanu rozum,a to se potom fakt budou dít věci....

Tak, další pravidelná aktualizace.
Doplnil jsem další přihlášené, plus ty, kdo už mají zaplaceno.

Bouchlo nám prase, resp. gril na něj - nemáte někdo možnost zajistit?
jinak vyřešíme náhradu do potravního řetězce. Mějte se, zatím ;-)

Já bych jako ohlas na minulý ročník doporučil naložení hlodavců do koření,soli a oleje alespoň den/dva dopředu, né že by mě nebavilo se s tim míchat, ale mohlo to být podstatně lepší...

JJ, s prasetem to nakonec tak bude, že ho nakoupíme nakouskovaný a bude ;-).
Tímto díky rokerovi za nabídku grilu, ale není jak ho tam dostat.

Jinak jsem aktualizoval platby, připomínám, že je potřeba dát platby do kupy do 25.3., pak už spouštíme přípravné akce.

Tak zatím ;-).

Jen tak pro informaci, jede někdo z Olomouce, přes Olomouc, nebo podobným směrem? Zatím Vás neznám, tak nevím kde kdo bývá. Jedu v pátek sám a autem, takže mám místo, popřípadě bych se k někomu mohl přidat ;-)
A dotaz k výše napsanýmu..jaký že to "bomby" tady máte na mysli? Mám mít strach, nebo to vyzkoušet? :x::-D

No mně se nikdo neozval, tak se chci zeptat, jestli je místo v autě pořád a jestli jedeš přes Olomouc ;-)
Bych se asi přidal a přispěl na cestu, než jet sólo ;-)

Tak dnes jsou uzavírky zájemců,tak se koukejte ještě rychle dohlásit,když už tady celou dobu bojuju za zvýšení počtu ůčastníků...Nakonec nás tam bude fakt 20 a budou se mi celý víkend pořadatelé tlemit....Takže zaberte,počasí bude parádní,ač to nevypadá,a hlavně už bude otevřen hrad Veveří,tak si můžeme dát zase v sobotu kratší procházku.....

Třeba to nebude tak strašný..mám problém si zapamatovat jména, tak to aspoň nebudu mít tak těžký :-D
Počasí vyjde..plavky s sebou.. :puff:

Plavky si berou poserové,před dvěma rokama jsem na lodičce spadl do vody a pak tam chodil zabalenej do spacáku celý víkend.....Hadry mi uschly doma asi v úterý...To je ta machrovina!!!A jinak to nezakecávejte a hlaste se,nebo budete mít velké problémy.....Doma u telky si vzpomínky neuděláte....

1. Arutha (zaplaceno)
2. Cheert (zaplaceno)
3. Mmagic (zaplaceno)

4. Aurifer (zaplaceno)
5. Bahno (zaplaceno)
5. Bahno's wife (zaplaceno)
6. Zeluco (zaplaceno)
7. Rendy (zaplaceno)
8. Lachesis (zaplaceno)

9. Nery (přednáška, zaplaceno)
10. Anička 42 (zaplaceno)
11. danio 007 (zaplaceno)
12. Roker (zaplaceno)
13. Jan Trmač (zaplaceno)
14. František (zaplaceno)
15. Osman (zaplaceno)
16. Radek1
17. Radar (zaplaceno)
18. viper
19.Réza
20. Roker's wife (zaplaceno)
21. Alexej Andreev (zaplaceno)
22. AA's wife (zaplaceno)
23. Ivoš (zaplaceno)

Tak, přikládám aktualizace plateb k dnešnímu dni, vyskoc a Zetterberg museli odřeknout účast. Při pomínám, že uzávěrka plateb je 25.3., tj. v pondělí, na pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel, děkujeme :)).

Z pracovních důvodů musím odříci účast. Pokud by mi náhodou vyšlo jet, věděl bych to tak den před začátkem akce (tj. ve čtvrtek). A to možná... Dalo by se to udělat tak, že by člověk !v případě dostatku času! sedl do auta, udělal přepadovku a zaplatil na místě. Jinak za stávající situace se někam závazně hlásit pro mě nemá cenu. Takže si to užijte. Tento rok beze mě. Byznys nezná slitování. :-D

Foe mi povidej, i dnes v neděli jsem byl v dílně přes 10hodin...takže takovej odpočinkovej den, zejtra začne zas pořádná makačka...jsem zvědav jestli se utrhnu, pokud dorazí materiál, tak ani náhodou,ale zatím to nevypadá,dodavatelé přejí GV...

Tak platby je možné posílat i zítra, pondělek beru jako termín, kdy potřebuju mít echo, co je odeslané atd. - -krátkodobě jsem schopnej to zasponozorovat...to zas jo ;-)
Takže v klidu.

Aktualizováno - jsme na předpokládaném počtu :)). Uvidíme ještě co Dan a další...ale stávající sestava bude zásadní - aneb sklaní jádro nezklamalo ;-)

Dík za echo, mám ještě seznam v excelu, kde to mám vše pod kontrolou...
Františku, ty máš imaginárního přítele? A co na to Freud? Jaký máš vzta se svojí matkou? :-D

Mám ůžasný nápad,jako vždy...Týká se to hlavně Rokera..Co kdybychom jeli v sobotu ráno do Olomouce na burzu?my se zelucem bychom jeli,ale nebudeme tam mít auto.Tak je to na tobě.Někdo se ještě určo přidá,složíme se na benzín a na oběd,až budou všichni vstávat,jsme zpátky...Třeba pro mě je to asi jediná šance,jak se do Olomouce podívat...

Ty jo,ty dorazíš i do Holešovic k obědu,a to to máš za rohem....Než se vyhajáš,tak jsme zpátky...Loni jsme šli taky někdy k obědu,a půl kempu bylo ještě v limbu...A mimochodem,je to do Olomouce 100 km,to už je hezký výlet...A ještě navíc bych si tam vyzvedl trnorepy.....

Jo a z Brna přes Olomouc do Loštic je to zajížďka :-)
Ale já se přinejhorším hlásím jako zájemce výletu na burzu..sice jsem místní, ale proč nemrknout ;-)

Budu mit s sebou Denvera,tak na burzu hazim bobek,jedu do lesa ne se sejrit za lidma.. :-D
Piva bude dost na GV..

Filipku, o pivo na Veveri nejde dal si to se cti.. :-) Dal.jsem to.i ja Prazak.a jeste po tezky opici a moralni zaslouzene kocovine.. :-D Takze te hlasim. :-)

Tak lidičky, zítra to s čertíkem roztáčíme do finále, nakonec snad budou i zuby ;-). A to, že bude gurmán na sněhu je fajn, dlouho jsem si lámal hlavu tím, čím uděláme tento ročník výjimečný :-)

Na tom Radárku něco je,ikdyž jsem se zařekl,že RUM už ne,tak teď se bude hodit.Je fakt,že pivo v zimě tak na dračku nepůjde.Naštěstí je ta velká cimra kde pivo a další vytápěná.Jinak se už fakt těším a ty poslední hodiny dneska v práci jsou nekonečné.Zítra dovča a v poledne s Vláďou valíme nach V.B.

Filipku, myslel jsem rum do caje a na grog, (vic rumu :-D ) nemyslim tim piti RUMu,ala Kristyna :-D To fakt nee.. :-D
Ale opravdu si myslim, ze dva sudy budou stacit, vzhledem k pocasi. Vlastni zkusenost z poradani akci a vraceni nedopitych,ci plnych sudu, vzhledem k pocasi.. Ale nechame to Arutoj.. :-)

Tak pokud bys byl schopný se dostat někde k D1, D2 vezmu Tě, ale večer nepojedu, pojedu tak co já vím, mezi 16:00 - 17:00 a popravdě jezdit někde po Brně se mi nechce, ale jinak jsem ochotný Tě vzít pokud se nějak dostaneš k dálnici, pojedu od Břeclavy po D2 a pak v Brně na D1 na místo.

A jelikož je furt nějaký přemlouvání, tak bych rád veřejně a definitivně oznámil, že v tomhle počasí mě z dílny nikdo nedostane...a třeba ani nepudu do dílny, zalezu do pavoukárny a tam je teprv teplíčko! Vůbec, pěkně si to užijte a koukejte prolejt chřtány i můj příspěvek, ať nezmrznete :D kříse vám holt odpromítám někdy až bude snesitelný počas...

Jo vidíš..na přednášky jsem se zrovna těšil..a určitě jsem žádnou ještě neslyšel ;-)
No uvidíme co z toho vyleze :-)

Cha, nezastavitelný chronický ironman (chápejte - já) hlásí, že už je dávno v kupě a zahálka ku*ví charakter :-D.
Taky jdu an fotky, vím o pár obzvláště vypečených.

Shodli jsme se se synkem na tom, že od roku 2010 se konečně podařilo překonat nultý startovací ročník - bylo to super!
Takže díky, lidičkové.

A propos - Františkovi děkujeme za odvážné nasazení vlastního života s lampovým olejem, Aurifer přeju od Kláry co nejhezčí vnoučátka, před Bahnem smekám za extrémní výkon při pokoření divoké řeky a na Filipa mám dotaz, kolik domů dovezl beden :)).

Žijte, stojí to za to ;-).

Teď jsem rozloupl oko :-D. Přesně jak píše táta Aru - naprosto bezchybná akce. Pro mě bez sebemenší chyby, skvělá banda, skvělá nálada, naprosto super víkend co pro mě překonal i GV 1, který se mi líbil nejvíc. Děkuju všem za kupu srandy, pohodu, pokec a doufám že jste byli všichni spokojeni třeba aspoň z poloviny jako já :-). Díky i za to že jste se všichni zapojili a pomohli se vším co bylo třeba.

Doufám že se ve stejné sestavě sejdeme i příští rok kdy proběhne už 5. ročník, už teď se moc těším :-):beer:.

Myslím, že až ti vrátí klíče budeš jim děkovat :-D Spíš je zajímavý že se ty bedny nerozmnožily, když se pořád schovávaly :-D

milý Aru,mám ten pocit,že není úplně košer dávat na síť video někoho,kdo s tím nesouhlasí,v podstatě,koho jste se ani neobtěžovali zeptat.Jedna věc je fotka mezi jinými a druhá toto video na veřejné síti.A mně se to NELÍBÍ.Budu rád,když to zmizí.V rámci korektních vztahů.Dík. P.S. To přecházím to,že budu mím pár let vypálenou jizvu-přemýšlejte chvilku nad tím