Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gurmánský víkend 2013

[http://img818.imageshack.us/img818/2548/pozvnka.jp  g]

Krásný den všem!

Rok se s rokem sešel, zas je tu první máj, no, možná, že ne máj, ale rozhodně se blíží dlouho očekávaná akce skrývající se pod názvem Gurmánský víkend.
Věřím, že mnozí z Vás vítají tohle oznámení s radostí, už i my se velmi těšíme.

Oproti loňským ročníkům jsme udělali pár organizačních změn, díky kterým, jak věříme, bude akce ještě lepší a zábavnější.

Níže najdete kompletní info.

Místo konání:
Již tradiční, táborová základna YMCA ve Veverské Bitýšce. Jak to tam vypadá, můžete vidět na www.ymca.cz . Mapa, kudy tudy do základny, je zde:
[mapafa.jpg]

Program:[b]

Pátek:
zahájení od 16:00, tehdy otevíráme brány základny. Večer se ponese ve znamení volné zábavy a dobrého jídla.
Sobota:
Volný program, volejbal, nohejbal, procházky, pokec, rožnění selete a vůbec. Večer pak 2-3 přednášky.
Neděle:
Dopolední rozlučkový oběd a úklid, hurá domů.

[b]V jídelníčku nás čeká :
Pivo - 2x Svijany, 1x Černá Hora
Limo - po zpětné vazbě z minula jsme se rozhodli zařadit i sud Greny ;-)
Prasátko na rožni
Hlodavčí chuťovky
tentokrát přijde řada i na hada ;-)
tradiční pštrosí steaky a guláš
a další...

Co s sebou:
Určitě spacák, bude ještě zima, teplé oblečení doporučuji. Dobrou náladu ;-). Pokud ji nemáte, dovezte si něco, co vám ji dodá. V ceně zájezdu bude už tradičně pivo a nealko, jakýkoliv jiný alkohol (víno, tvrdé) je třeba dovézt z vlastních zásob.

Jak se přihlásit, co za to:
Cena za účast je 900,- Kč á osoba. Oproti minulým ročníkům je to více, chceme se tím vyhnout doplatkům na místě, které prostě nebudou.
Přihlásit se můžete pouze jedním způsobem a to mě na e-mail j.markel@centrum.cz. Každý účastník se musí přihlásit osobně, výjimku tvoří partnerky / partneři. Chceme se tím vyhnout tomu, že v loňských ročnících zabrali místa různí lidé zcela mimo TP i teraristiku, což se opět objevilo ve zpětné vazbě od vás.
Termín pro přihlášky je do 21.3.2013, kapacita akce je 20 osob.
Kdo dřív přijde, ten dřív mele - klasika.

Toť asi vše, dotazy směřujte do diskuze, pokusím se tu průběžně vyskytovat.
Těšíme se,

Arutha & Cheert ;-)

Myslím, že až ti vrátí klíče budeš jim děkovat :-D Spíš je zajímavý že se ty bedny nerozmnožily, když se pořád schovávaly :-D

milý Aru,mám ten pocit,že není úplně košer dávat na síť video někoho,kdo s tím nesouhlasí,v podstatě,koho jste se ani neobtěžovali zeptat.Jedna věc je fotka mezi jinými a druhá toto video na veřejné síti.A mně se to NELÍBÍ.Budu rád,když to zmizí.V rámci korektních vztahů.Dík. P.S. To přecházím to,že budu mím pár let vypálenou jizvu-přemýšlejte chvilku nad tím