Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá- Het Witblits

Jen se chci zeptat, někoho zkušeného, co znamená když je agama Het Witblits???? Všechny ostatní zkratky jsem na netu našla, ale co znamená toto, vůbec nikde ani čárka....Případným rádcům děkuju :-)
Změna předmětu, původně: Agama Vousatá (Aurifer)

Kdyz uz to nekdo zreinkarnoval - proste novy barevny "morf", podobny "hypu" ale ne ze by jen schazelo tmave barvivo, ale chybi i samotna ta tmavsi "kresba". Dle mne - na tech strankach neskutecne predrazene, ale muze to byt do budoucna zajimave jako zaklad pro dalsi morfy - kombinace s red, orange... Jak je to s genetikou netusim a nechce se mi to louskat, dle vzhledu je to nejspis recesivni - "hetero" vypadaji jako obycejne "hypo" - svetle s kresbou. To ale taky znamena ze muze nekdo klidne prodavat neco jako "hetero witblits" a nemate sanci to nijak overit dokud nebudete mit odchovy od aspon hetero paru (25% sance na witblits, 50% hetero wb, 25% normal)