Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OSB terárium - vyměření desek a sestavení

Zdravím,
Nehodlám se tu ptát na věci ohledně stavby OSB terária, to vše už tu bylo řečeno tisíckrát, stačí se podívat. Spíš naopak, když jsem stavěl svoje první OSB terárko, měl jsem problémy s přesným vyměřenín desek vzhledem k jejich toušťce, proto jsem pro začíající zájemce o stavbu terária vytvořil jednoduchou tabulku v Excelu, kam stačí do ŠEDÝCH políček zadat rozměry budoucího terária a tloušťku desek a v ZELENÝCH políčkách se zobrazí velikosti desek potřebných pro výrobu ;-) Bavíme se o jendoduchém obdélníkovém teráriu s přední prosklenou stranou... Kdyby měl někdo nějaký dotaz ohledně tabulky, nebo nějaké připomínky, dejte vědět tady.
Mnoho zdaru s výrobou terárií!

Ahoj,
fajn, super, díky! Kolikrát jsem se do toho pořádně zamotal, i když jsem vždy došel ke správnému řešení, tak tohhle určitě ulehčí a usnadní práci mnoho teraristů. Ještě jednou díky! :-)

Konečně po dlouhý době něco co může někomu jinýmu pomoct.
Tak mě napadá, že kdyby měl ještě někdo nějaký tabulky nebo softwarový vychytávky, který by mohly někomu usnadnit život (třeba výpočet ceny za elektřinu už tady kdysi někde byl), mohl by je do tohoto vlákna vložit. Pak bysme to mohli eventuelně připíchnout aby to bylo po ruce. Jinak se to ztratí v záplavě utejranejch chameleonů a vousatek :-).