Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Živa Exotika - 19.4.

Klasika kdo a co povezete?

povezu klasicky placky
šváby: dubie (max. 2000ks), tartarymax 10 l), cranifery (max 1000ks), madagaskarske (max desitky ks)a možna další.
dospělého samce e. c. cenchria
scháním nějaké nové šváby i větší množství (1000ks) za dobrou cenu
(při zamluveni předem cena dohodou)

Na ifauně je inzerát na venusťáky á 1500 s předáním na burze.

Jinak rozšiřuji svou poptáku, pokud někdo jede z/přes Opavu nebo Brno, potřeboval bych něco převzít a dovalit. Samozřejmě se odvděčím příspěvkem na benzín nebo nějakým alko-úplatkem :)

Díky.

Ano, jsou tam hnedka dva in zeráty na T. venustus, na oba jsem psal, jsem bohužel po pátečním rybaření telefonicky nefunkční, na email mi odpověděl zatím jeden, a ta odpoveď je trošku kostrbatá, to posuďte sami :)
"Zdravim,
te hadi jsou od muj kamarad z Bulharsko,.ma volny jeste 6 kusa. Priverze do Praha pristi mesec na Ziva Exotika
Lazar"
Proto se ptám jestli někdo s nějakýma Trimoušema nejde do Prahy :)

Podával jsem inzerát na ifauně, že nějakýho trimouše koupím, možná, že jste mi odepisoval zrovna vy. Jednalo by se o mého prvného hada, proto bych chtěl koupit hady v páru, za to budou mladí či dospělý hadi je mi jedno :)
Nerad bych pro jednoho hada jel do Prahy a pro druhého bůhví kam, tak se nezlobte :)

Měl bych taky dorazit. Nastole tuším č. 243 bude v nabídce:
1,1 Pseudelaphe (Elaphe) flavirufa pardalina 4000 CZK (160 euro) / pár
1,0 Python regius 1500 CZK (60 euro)
1,0 Gongylophis (Eryx) colubrinus loveridgei 1000 CZK (40 euro)
0,2 Lampropeltis getula californiae 1300 CZK (50 euro) / ks
0,0,8 Epicrates c. cenchria 800 CZK / ks (ZOO Plzeň)
2,2 Timon pater 500 CZK / ks (ZOO PLzeň)