Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Had do páru ke L.g. californiae

Dobrý den,
Procházela jsem několik diskuzí ohledně chovu korálovek v páru, či ne, a tak prosím o vaše zkušenosti. Kdybych svojí samici cca 50cm koupila samce s podobnou délkou, sežrali by se :D ? Narazila jsem na pěkného samce albína silnici a chtěla bych ho do páru. Žiju s rodiči a ti mi už další terárka nechtějí povolit. Děkuju za odpověď.

ps: to je moje kráska
http://tera.poradna.net/file/view/18277-p1140777-j pg
[mod]Změna předmětu, původně: Had do páru ke L.G. Californiae (cejna)[/mod]

No,já třeba pustil ke dvoum samicím mladýho samce a do dvou minut ho namotala a na druhej pokus jsem přišel asi po 5 minutách a hlavu měl už v tlamě samice... no, vykašlal jsem se na to, dělala to jen ta jedna. Je to asi kus od kusu, kolega mi dokonce říkal, že jeho známý samici (aspoň tuším, že samici) při připouštění zalepil hubu izolačkou... Jinej pár fuguje bez problémů několik let spolu a pravidelně se množí... Prostě je to u nich hrozně individuální, ale riziko tam je, ale to není jen u nich, přišel jsem takhle třeba o samce carinaty, který u samice byl asi 2 roky a pak jí jeblo a zabila ho a to byla max. týden po krmení (krmil jsem je cca po 10-14 dnech). Některý druhy jsou prostě trochu "problematičtější".

Děkuju za odpovědi :-)
Naše samice má se žraním docela problém. Kolikrát to vypadá, že se víc bojí ona, než ta myš. Buď o ní nemá zájem, nebo do ní jen hlavou ťukne a zase si to odplazí do úkrytu. Tak jsem ji začala krmit v prázdném teráriu. Je ještě malá, tak snad z toho vyroste :-) ale kamarády by snad žrát nemusela. To by byl pěkně drahej oběd :-D