Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odhadnete cenu agamy?

Ahoj. Mám trochu netradiční prosbu - utekla mi agama (10 měsíců), odchytla jí paní ze zveráku a nějakej .... si tam došel, že je jeho. Ohlásila jsem to policii a oni chtějí vědět, jakou měla asi cenu. Můžete mi to prosím odhadnout? Děkuji moc
[nahraj-obrazek.cz]

Bohužel :-( Ona se jen zeptala, jak byla velká (v čemž nemohl udělat chybu, protože když ukáže ruko „asi tak„, může to být +- 10cm), nezeptala se na barvu, na fotku, na nic. Natož na jméno nebo kontakt :-/ Nezbývá než doufat, že by ho mohl někdo poznat podle popisu (nebo že si nechávají záznamy kamer a bude tam, pokud si s tím dají práci)... :-(

Myslím si že v této kauze by měl být určitě trestaný každý. Prodavačka která si nevytvořila alespoň důvěryhodné informace o údajném majitely když už postupovala špatně a zvíře nenahlásila její nalezení. Dotyčný který se přišel vydávat za majitelé agamy a také majitelka které zvíře "uteklo" a nebyla schopna zvíře dostatečně uhlídat. Když se vám vytrhne pes tak to lze chápat ale terarijní zvíře ?

Hele jen tak ze zvědavosti (neber to jako rejpání, fakt mě to zajímá) - jak víš, že to zvíře, pro který si ten člověk přišel do zveráku, byla ta tvoje agama a nějaká jiná, která zrovna taky zdrhla?...

Jak se jí podařilo pláchnout, to by mě taky zajímalo..