Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hluk - užovky

Dobrý den :)
Chtěla bych se zeptat ,zda vadí hadům hluk typu : vemu hada do školy (projekt,pomůcka,..)a na chodbách je samozřejmě hluk a potom následné zvonění z hodiny na hodinu. Bude mu to vadit ?
Děkuji za odpovědi :)

(stále však bych to nedoporučil)

A to já bych to zase doporučil. Už jsem asi čtyřikrát navštívil různé školky a první třídu s pár vybranými hady a ještěry. Myslím si, že tohle má právě smysl. Dostat trochu osvěty mezi děti, a světe div se i mezi učitelky. Aspoň pochopí, že ne každý had je jedovatý. Že není slizký (nechápal jsem,že takových 90% učitelek si to vážne myslí) apod. Samozřejmě neříkám tahat hada do školy, aby ostatní viděli, jak jsem cool, ale pokud se to pojme formou ukázky/přednášky, která má jakous takous úroveň tak určitě ano.