Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hluk - užovky

Dobrý den :)
Chtěla bych se zeptat ,zda vadí hadům hluk typu : vemu hada do školy (projekt,pomůcka,..)a na chodbách je samozřejmě hluk a potom následné zvonění z hodiny na hodinu. Bude mu to vadit ?
Děkuji za odpovědi :)

(stále však bych to nedoporučil)

A to já bych to zase doporučil. Už jsem asi čtyřikrát navštívil různé školky a první třídu s pár vybranými hady a ještěry. Myslím si, že tohle má právě smysl. Dostat trochu osvěty mezi děti, a světe div se i mezi učitelky. Aspoň pochopí, že ne každý had je jedovatý. Že není slizký (nechápal jsem,že takových 90% učitelek si to vážne myslí) apod. Samozřejmě neříkám tahat hada do školy, aby ostatní viděli, jak jsem cool, ale pokud se to pojme formou ukázky/přednášky, která má jakous takous úroveň tak určitě ano.

Mně je 15 takže co se týče zkušeností tak nic moc :-/
Ale co vím ze své zkušenosti je to když kamarád přinesl do školy Chameleona. A reakce byla typu: to je hustý :-D
Pokud vím dobře tak chameleon další den :x:
Za mě rozhodně nedoporučuji, ale předpokládám že užovka a chameleon jsou na tom co se týče stresu tak trochu jinak. Jinak i když to láká a každý se chce pochlubit tak jsem zásadně proti vydávání z terária natož ho přinést do školy. Jestli někdo chce ukázat užovku co má doma tak si kamarády pozvat domů.
Ale jak jsem psal, je mi 15 a je to z pohledu nezkušeného, ale zkušenost je taková jaká je.

Sám asi tak dvakrát za rok dělám přednášku ve škole u nás,nebo v okolí.Trvá cca dvě až tři hodiny.Cena za chvilkovej stres je naděje že snad ze všech dětí nevyrostou debylové,který budou nafukovat žáby brčkem a rozsekaj každýho slepejše klackem na sra....Beru sebou i mládata.Netrpěj víc než hádata,který si neprodaný vezu zpět z burzy.Při vhodně umístněném terárku ve škole netrpěj zvířata víc než v zoo (třeba Dubeč).