Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mravenci v bytě

Dobrý den,
Nevím jestli to sem patří. Poslední dobou máme doma menší problém s mravenci. Nemáme ponětí odkud k nám lezou, děláme co můžeme ale nemůžeme se jich zbavit. Zkoušeli jsme různé prostředky i "babské" rady jako hřebíček a majoránku. Ale nic nefunguje a dále k nám lezou. Ještě asi zmíním že to jsou normální mravenci co lezou třeba venku. Budu rád za každou odpověď a radu.

Dobrý den,hledám jak se jich zbavit přicházejí z jara to se probouzejí jak je venku teplo jsou pryč,nyní přišli opět vyrojili se byly malé i velké z křidílky,zajímavé je na tom že přicházejí jen když je tam ,žádná cestička prostě najednou chumel,vytříkal sprejem a čekala na druhý den ,opět přišli ale bylo ještě brzy bylo jich jen pět ,opět hned postříkala a nikdo nepřišelbudu to dále sledovat,nikdy v paneláku jsem neměla to jsem ve třetím poschodí u nikoho nejsou,vím že to jsou venkovní nejdou na potraviny na nic ,ale dříve nebyly protože za domem byl keř z bezinkami tam panovali nyní je odstraněn a jsou u mě zase odcestují a příjdou se zazimovat ale jak na ně žádná babská rada na ně nepomáhá chtěla bych vědět další radu ???? děkuji předem