Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pisek pro agamu

Dobrý den, prosím Vás o pomoc, pořídil jsem si terarium i s agamku 9 mesícu a podestýlka je KREMIČITÝ PÍSEK ,všude tu se dočítám ,že je nevhodný spíše až nebezpečný.... Mám ho raďeji vyměnit za písek do pískovišť? A je nutností ho přeprat? Prosím o rady... Děkuji... Agamce je 9 měsícu...

Děkuji za odpověď a jestě Vás poprosím o jednu vec, právě že minulý pátek jsem ji dostal a všiml jsem si že ten písek olízla, olizovala sklo, 3D pozadí a právě i ten písek... Od té doby co jsem ji od pátku dostal, tak zelené stravy se ani nedotkla akorad sarančata ji chutnaly, jinak je stale zalezená a ani se nehne.... Muže to byt změnou teraria a majitela?