Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmení hada mimo terárium

Mam Hroznyse kralovskeho, dnes jsem poprve krmil dve mysi mimo terarko. Snedl to, vse OK, ale nevim jak dlouho ho mam nechat v bedne pote co sni mysi, protoze jsem ho chtel dat zpet do terarka a vyjel po me.
Tak se ptam jak dlouho ho mam nechat v bedne potom co sni mysky?
Hrozny ma zhruba 90cm a je to samicka.

já při odděleném krmení,nechávám zvířata cca hodinu-dvě v boxu po sežrání kořisti. Nedělám to ani tak kvůli strachu z pokousání,ale pro utlumení žravosti a eliminaci zkousání se zvířat navzájem ve společné ubykaci.
Zvíře může startovat z více důvodů. Jelikož jsou zde více méně popsány výše,tak jen poradím vychytat manipulaci a nebát se razítka,které stejně jednou přijde