Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hroznýšovec duhový

čau chci se zeptat dnes jsem si koupil tohoto hada a chtěl bych o něm vědět něaké zajímavosti a za jak dmouho mi vyroste je mu měsím a půl a méří 55cm
Změna předmětu, původně: hroznýšovej duhový (halapremek)
Když už je lenora tak velká, že si člověk nedá práci si po sobě přečíst dotaz, alespoň název vlákna by mohl (halapremek)

Tak úroveň tvého dotazu mne opravdu dostala do kolen.To už se dnes lidi nestydí za to,co dokážou vyplodit za nesmysl!?Sorry za OT,ale jinak nemůžu.Občas si to chce po sobě těch pár slov přečíst.Teď k dotazu:Máš na mysli E.c.cenchria nebo E.c.maurus?Docela zásadní upřesnění,aby ti někdo odpověděl.

Dneska jsem si koupil auto, může mi někdo poradit, jak se řadí? A k čemu jsou takový ty páčky po stranách volantu? Nevadí, že jezdim po městě 90 (na jedničku?)? Tak zhruba takto na mě působí tvůj dotaz.
To sis vážně pořídil hada, aniž bys o něm věděl byť jen základní info? 3-[

Z fotky jde houbeles poznat, ale tváří se spíš na nomináta (cenchria cenchria). Takže vlhký substrát + úkryt. Může být rašelina, lignocel atd. v dospělosti jsou to docela macci a není výjimka, když kouškou;-)

P.S.: zkus vyhledávání vpravo nahoře, najdeš tady toho jistě mnohem víc o hroznýšovcích...

Nechci nějak podceňovat prodavače ve zveráku, ale kolikrát nemají páru co prodávají (uř sem viděl tera, na kterým se vyjímal nápis korálovka mexická a přitom se tam proháněla sedlatá):-D. Na můj dotaz jestli se nemůže jednat o omyl sem byl ubezpečen, že nemůže protože právě oni jsou přece "odborníci".::)