Přidat aktualitu mezi oblíbenéZasílat nové komentáře e-mailem Inspekce, Interpol kontra Hovorka aneb mohou úředníci opravdu všechno?

Nu, ptákům nerozumím, nikdy jsem se jim nevěnoval, toliko bych cos připodotkl k pí Říhové z ČIŽPy - jestli má nějaký akademický titul je nepodstatné, protože jí chybí elementární akademická poctivost, byť tedy s touto chybou není ve svém oboru osamocena. Jde o cca 2 roky starou kauzu entomologů RNDr. Petra Šváchy a Emila Kučery (http://www.novinky.cz/domaci/154757-video-obvinili -nas-ze-sberu-druhu-ktery-v-indii-nezije-rekl-svac ha.html, http://tera.poradna.net/f/view/64458-dva-cesi-zatc eni-v-indii-za-sbirani-vzacnych-brouku-a-motylu?pa ge=r65427#r65427) řešilo se to i na teraporadně. Z netu už vcelku pochopitelně zmizelo vyjádření Říhové pro televizi, že je prý 200 ks brouků hrozně moc. Tehdy jsem si usoudil, že na inspekci není nikdo, kdo by měl odvahu jí říct, že jestli něčemu nerozumí, ať o tom proboha raději mlčí, než plácat nesmysly.
Kompetentnost úředníků (asi netoliko) asijských zemí třetího světa je ještě o poznání nižší než těch českých (ano, je to opravdu možné, byť je tomu obtížno uvěřit) a ne zrovna malé procento jejich aktivity vede spíše k vydírání úplatků, než k oficiální náplni podle označení funkce.
Pokud se tedy pracovnice inspekce dopustí konspirace za účelem vydání českého občana do třetí země, nikoli do České Republiky, měla by zcela rozhodně nastoupit na Pracovní úřad v roli žadatele o práci...

Reakce na komentář

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj komentář:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět na aktuality