Jsou zobrazeny jen nové komentáře. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Osobně mi přijde lézt k jakékoliv velké šelmě do klece/výběhu jako hazardérství, přeci jen jde o zví…
Hroznak 22.11.2012 15:16
Hroznak
Tak on nelezl do výběhu, když tam byl tygr, šel tam normálně uklidit, spíš muselo dojít k chybě buď…
Hanny 22.11.2012 19:20
Hanny
Aj tak. Já když sem byl na brigádě v ZOO tak sem se taky dostal na týden do pavilónu velkých koček a…
Tekumseh 23.11.2012 02:10
Tekumseh
Jo, takto by to melo byt. Pak se nestavaji prusery a hlavne takto by to meli dodrzovat ti "chovatele…
Radek 24.11.2012 12:41
Radek
Milí zlatý Rádečku,chtělo by se trochu zajímat o problematiku,ke které se vyjadřuješ. V soukromích c… poslední
raddei 24.11.2012 17:30
raddei

Tak on nelezl do výběhu, když tam byl tygr, šel tam normálně uklidit, spíš muselo dojít k chybě buď na technice (spojovací dveře) anebo ze strany některého z lidí, kteří tam byli a zavřeli to blbě nebo nevěděli, že je ten kluk ve výběhu a pustili tam tygra. Mě by zajímalo, jak se tygr dostal úplně ven do prostoru pro návštěvníky, u šelem by snad mělo být lepší zajištění, mohl to být slušný masakr

Aj tak. Já když sem byl na brigádě v ZOO tak sem se taky dostal na týden do pavilónu velkých koček ale neexistovalo ani pro chovatele kteří tam byli běžně mít jakejkoliv fyzickej kontakt se zvířetem pokud to nebyl veterinární zákrok a pokud se dodržely všechny předpisy, tak ten návštěvník za sklem byl tomu zvířeti blíž než my.
Do výběhu nebo dovnitř do pavilónu se nešlo dokud nebyly zvířata zajištěný tak aby se tam nemohly dostat. Pokud si někdo nechtěl zamachrovat divej já k němu vlezu, tak není jiná možnost jak se to mohlo stát.

Jo, takto by to melo byt. Pak se nestavaji prusery a hlavne takto by to meli dodrzovat ti "chovatele", co si preji mit doma velkou kocicku. I kdyz tam jsem pro jednoznacny zakaz. Viz Michal Prasek a dalsi trotlove, kteri si mysli, ze na tom vytriskaji penize a budou slavni. Velky kocky nemaji v zajeti co delat. Vyjimka je snad ZOO, ale "chovatele" a cirkusaci apod. v zadnym pripade. Max. se jit divat do ZOO.

Milí zlatý Rádečku,chtělo by se trochu zajímat o problematiku,ke které se vyjadřuješ.
V soukromích chovech mají kolikrát zvířata daleko lepší péči než v ZOO.Už jen proto,že ne každý je má na honění ega a stará se o svůj majetek.Kdež to v ZOO je to pořád práce a to ještě kolikrát dost mizerně placená.V práci člověk upadá do stereotipu a ne všechny úkony,v našem případě zvířata mu přirostou k srdci.
Další věc je,že ty kočičky pár soukromníků odchovává(ne všichni i když u chovatelů to připisuji nedostatku prostoru a financí) a to svědčí o slušné péči.
Tvůj výplod o tom,že velké kočky nepatří do soukromého chovu beru ,jako kvalitní blud ne zrovna člověka kterého obdařila příroda rozumem.
Ne každá ZOO chová kriticky ohrožené druhy a na planetě jim rychle ubívá životní prostor a pro to je každý kus v lidské péči nenahraditelný genofond.Co když lidi dostanou "rozum" a budou dělat něco pro návrat velkých koček do přírody?Jéje v ZOO máme tři páry a ještě jsou to sourozenci.A celá akce je v p..li.

Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru