Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Fauna na Moravě

Zdarte,
jsem z Moravy a začínám s focením a poznáváním určitých zvířat,a myslím si,že by nebylo marné začít s faunou kolem mého bydliště,což jsou Bojkovice...
můžete dávat návrhy co se tu dá zajímavého chytit....
Dík

Za málo. A takový detail. Proč myslíš, že jsem ti dal odkaz na stránku, ze které se dostaneš na www.bilekarpaty.cz ?:-*
Zkus se taky snažit sám. já jsem na těch stránkách našel zastoupeny např. tyto druhy: modranka karpatská (Bielzia coerulans), vlahovka karpatská (Monachoides vicina) a skalnice lepá (Faustina faustina), střevlíkovití brouci Pterostichus pilosus, P. foveolatus, Abax schueppeli ssp. subsp. rendschmidtii, Carabus obsoletus a C. auronitens ssp. subsp. escheri a tesařík alpský (Rosalia alpina).

Covece, u vas je to vcelku zajimavy, ale jizneji je lepe (ja su naplava do Brna :)) To bude v celku potiz, nic takhle konkrtiho neexistuje - tzn. budes muset pouzit nejaky checklist, tzn. seznam druhu pro celou CR - nevim, ktera skupina te zajima. Z motylu je to v celku slabsi :) VH

Jak fungujou ty obrázky? zkusím ale fakt newím=)
[5.jpg]

[mod]Obrázky fungují, chyba byla ve způsobu vkládání. Více o obrázcí bude v návodu, ktery doufám už brzo bude hotov. Příště bych prosil nějakou rozumnou velikost (Opravil a natřel GG)[/mod]